Ekspedeerimine
May 9, 2024

„Transpordi ettevõte on üks olulistest lülidest jätkusuutliku puidu tarneahelas,“ räägib ATV Transpordi AS puidu ja puidutoodete ostu- ja müügijuht Sander Kivipalu!

ATV Transpordi AS sai PEFC serdi. Palju õnne! Puidutoodete transport moodustab suure osa ettevõtte teenustest.

ATV Transpordi AS sai PEFC serdi. Palju õnne!

ATV Transpordi AS on üks turuliidritest transporditeenuse osutamisel Skandinaaviasse ennekõike Soome. Puidutoodete transport moodustab suure osa ettevõtte teenustest. Kui 2023.aastal oli puidupõhiste toodete veoste osakaal 43%, siis jooksva aasta näitajad on tõusnud juba 52%-ni.
„Me oleme ettevõttes otsustanud, et soovime kliendi ootusi maksimaalselt hästi täita ning tegelikult ka ületada. Seega peavad meie väärtushinnangud olema kliendiga sarnased ja teineteisele mõistetavad,“ räägib Sander.
„Kui klient ütleb, et talle on oluline, et puit pärineb kestlikult majandatud metsadest ning puidu teekond peab olema kontrollitud, siis on see ka meie vaates väga hästi. See väärtus sobitub meie ettevõtte mõtte-ja käitumismudeliga.“
PEFC serdini jõuti läbi kliendi. Eks nii see koostöös käibki, partner on parim õpetaja ja kaasaja.
Igal juhul on ATV Transpordi AS kiiresti arenev ettevõte, kes tegutseb aastast 1994 ning kes nüüd oma väärtuste hulgas saab välja tuua ka jätkusuutlikkuse temaatika.

ATV transpordi AS auditeeris NCS Estonia.

Allikas

Get 20% OFF on your first order. Subscribe to our newsletter and get your coupon!
Subscribe